(0432) 67-29-80
Вінницька область

Проаналізували стан погашення заборгованості із зарплати підприємствами-банкрутами

Проаналізували стан погашення заборгованості із зарплати підприємствами-банкрутами

Заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Гаєв взяв участь у семінар-нараді з арбітражними керуючими з питань погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах області, відносно яких порушено провадження у справі про банкрутство, що відбулась під головуванням в.о. начальника відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Катерини Глінчук.

Нарада проведена за участю представників Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації, Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області, Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької облдержадміністрації, Головного управління статистики у Вінницькій області.

Вказаний захід направлено на здійснення аналізу стану погашення заборгованості із заробітної плати та платежів до Пенсійного фонду України на підприємствах-банкрутах Вінницької області та основних причин, що перешкоджають виплаті вказаної заборгованості працівникам боржників.

Під час семінару-наради присутніх повідомлено щодо обставин, які заважають швидкому розв’язанню зазначеної проблеми на підприємствах, де існує проблема заборгованості із виплати заробітної плати та платежів до Пенсійного фонду України, серед яких:

  • здійснюються заходи з метою підготовки до продажу майна боржника;
  • вживаються заходи з метою розшуку та повернення майна банкрута;
  • здійснюються заходи з реалізації майна боржника;
  • здійснюється підготовка проекту мирової угоди.

За результатами проведеного семінару-наради інформацію доповідача взято до відома та подальшого використання в роботі органів державної влади, представники яких взяли участь у семінарі-нараді.

Довідково:

  • Загальна сума погашеної заборгованості із заробітної плати на підприємствах, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, за період з 1 січня 2019 року до 1 листопада 2019 року становить 1 278 970,48 грн.
  • У процедурі розпорядження майном перебуває 8 підприємств із заборгованістю з виплати заробітної плати на загальну суму 6 975 397,13 грн.
  • У процедурі санації перебуває 1 підприємство із заборгованістю з виплати заробітної плати на загальну суму 509 605,41 грн.
  • У процедурі ліквідації перебуває 9 підприємств із заборгованістю з виплати заробітної плати на загальну суму 6 931 697,10 грн.
  • З них 8 державних підприємств із заборгованістю з виплати заробітної плати на загальну суму 6 975 397,13 грн.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.