(0432) 67-29-80
Вінницька область

Проаналізували стан погашення заборгованості із заробітної плати підприємствами-банкрутами

24 липня головний державний інспектор Управління Держпраці у Вінницькій області Лариса Пасічна взяла участь у семінар-нараді в ГУ юстиції у Вінницькій області з арбітражними керуючими з питань погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах Вінницької області, відносно яких порушено провадження у справі про банкрутство.

Нарада проведена за участю представників ГУ юстиції у Вінницькій області, Регіонального відділення Фонду держмайна України по Вінницькій області, Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації, ГУ ПФУ у Вінницькій області, ГУ статистики у Вінницькій області, ГУДФС у Вінницькій області та Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

Захід спрямований на здійснення аналізу стану погашення заборгованості із заробітної плати та платежів до Пенсійного фонду України на підприємствах-банкрутах Вінницької області.

Особливо гострим залишається питання зупинки господарської діяльності, утворення та збільшення зазначених боргів на державних підприємствах спиртової галузі, погашення яких залежить від дозволу ДП «Укрспитрт» на реалізацію виготовленої продукції.

Арбітражні керуючі – розпорядники майна даних підприємств звернули увагу учасників наради, що реалізація спирту, який знаходиться на складах суб’єктів господарювання дозволить ліквідувати всі наявні борги перед працівниками та Пенсійним фондом.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.