(0432) 67-29-80
Вінницька область

Про затвердження Правил охорони праці для працівників виробництва солоду, пива та безалкогольних напоїв

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Правил охорони праці для працівників виробництва солоду, пива та безалкогольних напоїв».

Проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Правил охорони праці для працівників виробництва солоду, пива та  безалкогольних напоїв» розроблено Державною службою України з питань праці відповідно до статті 43 Конституції України та Закону України «Про охорону праці», оскільки у законодавстві проз охорону праці відсутній відповідний нормативно-правовий акт з охорони праці, який регулював би відносини між роботодавцем і працівником з питань безпеки, гігієни праці і встановлює єдиний порядок організації охорони праці в галузі виробництва солоду, пива та безалкогольних напоїв.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту наказу приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення за адресою:

Державна служба України з питань праці, 01025, м. Київ, вул. Десятинна, 14; e-mail:dpu.group@ukr.net; факс/тел.: (044) 481-34-13.

Проект наказу оприлюднений шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Держпраці: www. dsp.gov.ua (розділ «Діяльність» → підрозділ «Регуляторна діяльність»).

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.