gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Про трудові відносини в умовах воєнного стану говорили під час зустрічі з вимушеними переселенцями

З метою недопущення порушень у законодавстві про працю, головний державний інспектор Управління Держпраці у Вінницькій області та фахівці Могилів-Подільської філії Вінницького обласного Центру зайнятості провели семінар з внутрішньо переміщеними особами, під час якого надали роз’яснення щодо трудових відносин в умовах воєнного стану.

Під час заходу присутніх поінформовано щодо працевлаштування в умовах воєнного стану, змін у законодавстві про працю ухвалених Законом України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» та щодо найбільш ефективних способів його дотримання. Також, з метою недопущення потрапляння до трудового рабства, присутнім розповіли у яких випадках не варто погоджуватись на роботу.

Наразі, на Вінниччині триває посилена інформаційна робота серед внутрішньо переміщених громадян щодо протидії торгівлі людьми. Даними інформаційними заходами охоплено понад 6 тис. громадян.

Більше інформації щодо питань законодавства про працю на інформаційному порталі Держпраці за посиланням: https://pratsia.in.ua/

2022-06-02

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.