gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Як не стати жертвою примусової праці при пошуку роботи – розповіли громадянам під час семінару

Посадові особи Управління Держпраці спільно з представниками Чечельницької районної філії обласного центру зайнятості, провели семінар для громадян, які наразі знаходяться у пошуку роботи.

Під час семінару, інспектори праці розповіли присутнім про переваги задекларованої праці, про існуючі ризики, якщо праця не офіційна, а також про безпечний пошук роботи. Фахівці Управління розповіли як вчасно розпізнати примусову працю та уникнути її. Поширили інформаційні матеріали з корисною інформацією та контактами, відповіли на усі питання щодо законодавства про працю, що цікавили присутніх.

Разом з тим, посадовці розповіли про початок інформаційної кампанії "Виходь на світло!", спрямованої на попередження та виявлення нелегальної праці і зміцнення економіки України.

Учасникам заходу наголосили, аби не стати жертвою примусової праці, потрібно бути край обачними при пошуку роботи та дотримуватись порад, які можна знайти за посиланням – https://dsp.gov.ua/main-news/budte-uvazhnymy-pry-poshuku-roboty/

2022-07-15

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.