(0432) 67-29-80
Вінницька область

Про стан промислової безпеки та охорони праці хлібоприймальних та хлібопереробних підприємств

Про стан промислової безпеки та охорони праці хлібоприймальних та хлібопереробних підприємств

3 серпня 2017 року проведено розширене засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області, на якому розглядалось питання стану охорони праці та промислової безпеки на підприємствах, що здійснюють діяльність зі зберігання та переробки зерна.

На засідання були запрошені та взяли участь керівники та начальники служб охорони праці хлібоприймальних та хлібопереробних підприємств.

У вступному слові начальник Управління Володимир Марунько зазначив, що рік для галузі у сфері охорони праці був вдалим – жодного нещасного випадку з тяжким чи смертельним наслідком. Тож потрібно і надалі докладати усіх зусиль для покращення стану охорони праці на підприємствах, щоб працівники повертались зі своїх робочих місць додому живими і здоровими.

Звертаючись до запрошених учасників засідання, він наголосив: «Сьогодні ми вас запросили не для того, щоб покартати за порушення, чи просто поінформувати. Мета зустрічі – визначити проблеми, які виникають у вас з охороною праці, спільно їх обговорити і знайти шляхи якнайефективнішого вирішення».

Після заслуховування довідки «Про стан промислової безпеки та охорони праці у суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність зі зберігання та переробки зерна», з інформаціями виступили начальник відділу з питань експертизи умов праці Наталія Макаренко, щодо важливості своєчасної атестації робочих місць, та лікар відділу з питань гігієни праці Анжела Ліщун, щодо попереднього та періодичного медичних оглядів.

Колегією Управління було прийнято відповідне рішення щодо недопущення нещасних випадків виробничого характеру, професійних захворювань та аварій на виробництві.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.