(0432) 67-29-80
Вінницька область

Про безпечні умови праці наголошено на зустрічі з ладижинськими комунальниками

Про безпечні умови праці наголошено на зустрічі з ладижинськими комунальниками

Фахівцем відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами КП «Ладижинський комбінат комунальних підприємств» Ладижинської міської ради щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

Головний державний інспектор О.В.Тронець спілкувався із комунальниками з метою привернення уваги відповідальних осіб та працівників підприємства до питань запобігання виробничого травматизму, ефективного функціонування системи управління охороною праці, забезпечення працівників засобами індивідуального захисту та безпечного виконання робіт.

Посадові особи комунального підприємства поінформували про основні напрямки діяльності суб’єкта господарювання, стан охорони праці, вжиті заходи щодо безпечного виконання робіт підвищеної небезпеки та безпечної експлуатації обладнання підвищеної небезпеки.

Олександр Тронець під час зустрічі акцентував увагу на стані загального та смертельного травматизму в області та вказав основні причини настання нещасних випадків.

Фахівець Управління Держпраці поінформував присутніх про засоби і методи створення безпечних умов під час виконання робіт на висоті, охорону праці під час виконання вантажно-розвантажувальних робіт, організацію проведення інструктажів працівників з питань охорони праці та допуск їх до самостійної роботи. Також у ході розмови було наголошено на необхідності дотримання вимог законодавства щодо проведення медичних оглядів працівників, атестації робочих місць за умовами праці, забезпечення працівників засобами індивідуального та колективного захисту тощо.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.