(0432) 67-29-80
Вінницька область

Причини настання нещасного випадку будуть встановлені після закінчення досудового розслідування

Причини настання нещасного випадку будуть встановлені після закінчення досудового розслідування

Завершено спеціальне розслідування групового нещасного випадку, що стався 26 лютого 2018 року о 10:50 внаслідок ДТП на автодорозі сполученням Тиврів–Шаргород, неподалік села Василівка Тиврівського району. Постраждали завідуючий сектором культурної спадщини Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації П., 1967 р.н., та завідуючий народним історичним музеєм «Слава» в смт. Сутиски Т., 1947 р.н.

Перебуваючи у відрядженні і керуючи власним автомобілем ВАЗ 21214, П. під час виконання маневру обгону виїхав на смугу зустрічного руху, де здійснив зіткнення з автомобілем ВАЗ 2107. Водій «сімки» від отриманих травм загинув на місці пригоди. П. отримав травми у вигляді закритої тупої травми грудної клітки, закритого перелому грудини, І-ІІ ребра справа, тупої травми середостіння. У Т. зафіксовано забої руки та ноги, множинні садна на голові та обличчі.

Причини настання нещасного випадку будуть встановлені після закінчення досудового розслідування за кримінальним провадженням СУ ГУНП України у Вінницькій області та надання відомостей про обставини і причини настання дорожньо-транспортної пригоди та осіб, які допустили порушення вимог законодавства.

Комісією даний нещасний випадок визнаний таким, що пов’язаний з виробництвом. На потерпілого Т., який користувався транспортним засобом, але не причетний до керування ним, складено акт за формою Н-1.

Матеріали спеціального розслідування направлено в прокуратуру для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.

Члени комісії зі спеціального розслідування нещасного випадку мали зустріч із потерпілими, роз’яснили іхні права відповідно до діючого законодавства.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.