(0432) 67-29-80
Вінницька область

Превентивний захід у ТОВ «ВТН»

Превентивний захід у ТОВ «ВТН»

Фахівцями Управління Держпраці проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «ВТН» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму.

Під час зустрічі із посадовими особами та інженерно-технічними працівниками підприємства головний державний інспектор відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Сергій Рудюк поінформував присутніх про організацію роботи Управління Держпраці та надав практичні рекомендації з питань дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці. Зокрема, розглянув питання безпечної експлуатації електротехнічного обладнання та роз’яснив обов’язки відповідальних осіб.

Спілкуючись, учасники наради проаналізували обставини та причини нещасних випадків, які сталися на підприємствах області та наголосили на необхідності проведення заходів щодо запобігання травматизму, зокрема, на посиленні інформаційно-роз’яснювальної роботи серед працівників. Крім того, розглянули питання планування, обговорили організацію та впровадження на підприємстві превентивних заходів для недопущення нещасних випадків з працівниками через власну необережність.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.