gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Представникам Вінницької газети розповіли про те, що змінилось у трудовому законодавстві в умовах війни

Воєнний стан кардинально вплинув на всі сфери життя українців, включно з трудовою діяльністю. Так, колективу редакції Вінницької газети розповіли про те, що Закон України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» (№ 2136) змінив для роботодавців і працівників України, які працюють за трудовим договором.

Посадовці розповіли про особливості укладення трудового договору, зміни умов праці, усі види відпусток, розірвання трудового договору за ініціативи роботодавців та працівників тощо.

Окремо працівників редакції поінформовано щодо переваг задекларованої праці та про ризики потрапляння до пастки торгівців людьми. Інспектори праці наголосили, що у разі виникнення сумнівів щодо запропонованої роботи, працівник має можливість отримати консультаційну допомогу фахівців Управління Держпраці. Для цього необхідно звернутись за контактами: http://vn.dsp.gov.ua/servis-interaktivniy-inspektor_4/.

Дізнайтесь більше про трудові відносини в умовах воєнного стану на інформаційному порталі Держпраці за посиланням: https://pratsia.in.ua/

Детально про зміни у трудовому законодавстві в умовах воєнногго стану:

2022-06-29

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.