(0432) 67-29-80
Вінницька область

Правила та умови нанесення знаку відповідності

Правила та умови нанесення знаку відповідності
Постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 року № 1184 затверджено форму, опис знака відповідності технічним регламентам, правила та умови його нанесення.

Звертаємо Вашу увагу на наступне:

1. Знак відповідності технічним регламентам (далі — знак відповідності) наноситься на продукцію або на її табличку з технічними даними таким чином, щоб він був видимим, розбірливим і незмивним. У разі коли це є неможливим або невиправданим через характер продукції, знак відповідності наноситься на пакування та на супровідні документи, якщо такі документи передбачені відповідним технічним регламентом.

Пакування та зазначені документи зберігаються протягом експлуатації продукції.

2. Знак відповідності наноситься перед уведенням продукції в обіг. Знак відповідності може супроводжуватися піктограмою або будь-яким іншим знаком, що вказує на особливий ризик або використання.

Висота знака відповідності не може бути менш як 5 міліметрів, якщо інше не передбачено відповідним технічним регламентом.

3. Знак відповідності супроводжується ідентифікаційним номером призначеного органу з оцінки відповідності, якщо такий орган був залучений на етапі контролю виробництва, у форматі UA.TR.YYY або YYY, де:

  • UA — умовне позначення України латинськими літерами;
  • TR — умовне позначення, яке означає, що орган з оцінки відповідності призначено на виконання робіт з оцінки відповідності вимогам технічних регламентів;
  • YYY — ідентифікаційний номер призначеного органу з оцінки відповідності.

Ідентифікаційний номер призначеного органу з оцінки відповідності наноситься таким органом або за його вказівкою виробником чи уповноваженим представником.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.