(0432) 67-29-80
Вінницька область

У працівників ПАТ «Гніванський завод СЗБ» перевірили знання з охорони праці

У працівників ПАТ «Гніванський завод СЗБ» перевірили знання з охорони праці

Комісія під головуванням начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимира Марунька, у складі заступників начальників відділу нагляду на будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Олександра Морквишена та відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Олександра Куцика провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ПАТ «Гніванський завод спецзалізобетону», які пройшли відповідне навчання у ТОВ «Вінницький експертно-навчальний центр».

Предметом навчання були законодавство України з охорони праці та десять нормативно-правових актів з охорони праці, серед яких основна увага приділялась НПАОП 40.1-1.01-97 «Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів», НПАОП 0.00-1.15-07 Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті, НПАОП 28.52-1.31-13 Правила охорони праці під час зварювання металів тощо.

З метою профілактики виробничого травматизму, фахівці Держпраці провели з присутніми нараду, у ході якої наголосили на необхідності своєчасного проведення навчання та інструктажів з питань охорони праці, наявності та якості інструкцій за професіями та видами робіт, наявності дозволів на проведення робіт та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки, підготовці кадрів тощо.

Також  було звернуто увагу присутніх на загрози, які несе поширення інфікування коронавірусом Covid-19. Тож необхідно дотримуватись заходів профілактики, які знижують рівень ризику зараження на інфекційну хворобу. А при появі симптомів хвороби  у вигляді підвищення температури тіла, утруднення дихання, кашлю, необхідно відразу ж звернутися до лікаря.

 

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.