gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Працівників будівельних підприємств проконсультували з питань додержання законодавства про працю та охорони праці

З метою недопущення порушень законодавства про працю та охорони праці, фахівцями Управління Держпраці проведено ряд інформаційних відвідувань будівельних підприємств Вінниччини.

Посадовці Управління Держпраці звернули увагу працівників та роботодавців на зміни трудового законодавства. Зокрема наголосили на важливості оформлення трудових відносин, особливо в умовах сьогодення, коли для України вкрай важливо, щоб економіка працювала, а трудові права працівників були надійно захищені.

  

Разом з тим, працівникам наголосили на необхідності своєчасного проведення атестації робочих місць за умовами праці, а також реалізації роботодавцем, на основі її результатів технічних, санітарно-гігієнічних та організаційних заходів для усунення впливу на працівників шкідливих виробничих факторів.

Окремо, представників підприємств поінформовано щодо можливостей інформаційного порталу Держпраці, де можна отримати консультацію та знайти відповіді на актуальні запитання: https://pratsia.in.ua.

 

2022-06-17

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.