(0432) 67-29-80
Вінницька область

Працівники авіаційного заводу пройшли навчання правил охорони праці

Працівники авіаційного заводу пройшли навчання правил охорони праці

Комісія під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковця, у складі заступника начальника відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку О.В.Морквишена та головного державного інспектора М.О.Павличука, провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ТОВ «Вінницький авіаційний завод».

Під час перевірки 20 працівників підприємства виявили належний рівень знань Правил охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском, робіт на висоті та під час експлуатації вантажопідйомних кранів, підйомних пристроїв і відповідного обладнання.

Фахівці Держпраці провели нараду, у ході якої розглядався стан охорони праці на підприємстві, дотримання вимог під час експлуатації вантажопідіймальних механізмів. Наголошено про необхідності посилення відомчого нагляду за чітким дотриманням вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів про охорону праці та з безпечного виконання будь-яких робіт, особливо з підвищеною небезпекою, розроблення додаткових організаційно-технічних заходів для зниження ризиків виникнення аварійних ситуацій і аварій, а також профілактики виробничого травматизму.

Було наголошено на необхідності своєчасного проведення навчання та інструктажів з питань охорони праці, наявності та якості інструкцій за професіями та видами робіт, наявності дозволів на проведення робіт та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки, підготовці кадрів, проходження періодичного медичного огляду працівниками, використанні засобів індивідуального захисту тощо.

За результатами наради ухвалено рішення посилити контроль за безумовним виконанням вимог посадових інструкцій та нормативно-правових актів з питань охорони праці. Дотримуватись термінів періодичності навчання з охорони праці керівників та відповідальних за стан охорони праці підприємства.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.