(0432) 67-29-80
Вінницька область

З працівниками ПрАТ «Вінницька кондитерська фабрика» проведено нараду

З працівниками ПрАТ «Вінницька кондитерська фабрика» проведено нараду

Комісія у складі першого заступника начальника Управління Дежпраці В.А.Боковця (голова), заступника начальника відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку О.В.Морквишена та головного державного інспектора С.К.Смельцера провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ПрАТ «Вінницька кондитерська фабрика», які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький обласний навчально-виробничий комбінат».

Зважаючи на специфіку виробничого процесу, навчання проводилось зі НПАОП 0.00-1.83-18 Правила охорони праці під час експлуатації навантажувачів.

Під час перевірки інженерно-технічні працівники та посадові особи виявили належний рівень знань нормативно-правових актів з охорони праці.

Фахівці Держпраці також провели нараду з присутніми, у ході якої наголосили на необхідності своєчасного проведення навчання та інструктажів з питань охорони праці, наявності та якості інструкцій за професіями та видами робіт, підготовці кадрів, проходженні стажування прийнятих на роботу працівників, відповідності освіти керівного складу, професійному доборі тощо.

Було наголошено на безпечному виконанні робіт підвищеної небезпеки, необхідності проходження періодичного медичного огляду працівниками, використанні засобів індивідуального захисту, здійсненні постійного контролю за дотриманням трудової та виробничої дисципліни серед працюючих.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.