gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

З ПРАЦІВНИКАМИ ТОВ «БМУ-3» ПРО ПЕРЕВАГИ ЗАДЕКЛАРОВАНОЇ ПРАЦІ!

Сьогодні, 19 листопада, інспектори Управління Держпраці у Вінницькій області спільно з представниками Національної поліції України у Вінницькій області провели семінар з працівниками ТОВ БМУ-3 шодо належного оформлення трудових відносин.

Посадові особи обласних управлінь Держпраці та Національної поліції України надали роз’яснення працівникам підприємства щодо переваг офіційного працевлаштування та ризиків незадекларованої праці

Працівникам підприємства роз′яснили, що трудові відносини вважаються оформлені належним чином лише у тому випадку, якщо між роботодавцем і працівником укладений трудовий договір, роботодавець офіційно повідомив про працевлаштування працівника Державну податкову службу, офіційно і в повному розмірі виплачує заробітну плату, сплачує за працівника єдиний соціальний внесок.

Пам’ятайте! Працюючи нелегально, без укладення трудового договору, зовсім не просто, а то й неможливо захистити себе у разі конфлікту з роботодавцем, відмови в оплаті праці чи незаконного звільнення.

 

2021-11-19

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.