gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

ПРАЦІВНИКАМ ТА РОБОТОДАВЦЯМ КАЛИНІВКИ – ПРО ПЕРЕВАГИ ЗАДЕКЛАРОВАНОЇ ПРАЦІ

ПРАЦІВНИКАМ ТА РОБОТОДАВЦЯМ КАЛИНІВКИ – ПРО ПЕРЕВАГИ ЗАДЕКЛАРОВАНОЇ ПРАЦІ

Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області продовжують надавати працівникам та роботодавцям регіону роз’яснення щодо найбільш ефективних способів дотримання законодавства з питань праці. Зазначені інформаційно-роз’яснювальні  заходи дозволяють не лише вчасно виявити наявні порушення,  а ще й надати рекомендації щодо правильного їх усунення та не допущення у майбутньому.

Так, нещодавно посадові особи Управління Держпраці відвідали підприємців та працівників торгівельної сфери м. Калинівка, що на Вінниччині та вкотре наголосили, що запорукою гарантованої виплати заробітної плати, згодом – пенсії, лікарняних та інших соціальних виплат є задекларована праця.

Посадовці Держпраці постійно закликають роботодавців, приймаючи на роботу працівників -  не зволікати з їх належним оформленням  та наголошують, що чинне законодавство передбачає кримінальну, адміністративну та фінансову відповідальність за порушення законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин із найманими працівниками.

Нагадаємо, що належним чином оформлені трудові відносини  можуть вважатися лише ті, коли роботодавець уклав з працівником трудовий договір, офіційно повідомив про його працевлаштування Державну податкову службу, офіційно і в повному розмірі виплачує заробітну плату, сплачує за працівника єдиний соціальний внесок.

Як правильно оформити працівника на роботу, дізнайтесь за посиланням:https://dsp.gov.ua/podolannia-nelehalnoi-zainiatosti/iak-pravylno-oformyty-pratsivnyka/

 

2022-01-20

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.