gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

ПРАЦІВНИКАМ ШВЕЙНОГО ВИРОБНИЦТВА – ПРО ПЕРЕВАГИ ЗАДЕКЛАРОВАНОЇ ПРАЦІ

ПРАЦІВНИКАМ ШВЕЙНОГО ВИРОБНИЦТВА – ПРО ПЕРЕВАГИ ЗАДЕКЛАРОВАНОЇ ПРАЦІ

З метою запобігання правопорушенням у сфері додержання законодавства про працю, фахівці Управління Держпраці провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцем та працівниками підприємства, що спеціалізується на пошитті одягу.

Під час інформаційного заходу, працівникам швейного цеху  надано  роз’яснення про переваги офіційного працевлаштування та наслідки використання незадекларованої праці.

Інспектори праці поінформували роботодавця щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин або ж виплаті заробітної плати в конвертах. Зокрема наголосили на відповідальності, що передбачена у разі порушення законодавства про працю та нагадали про штрафні санкції, що чекають на роботодавця у випадку виявлення порушень.

На завершення заходу, працівникам нагадали про можливість звернення до Управління Держпраці у разі порушення роботодавцем законодавства про працю.

 

2022-01-27

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.