gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Працівникам ДП «Могилів-Подільський райагроліс» надано роз’яснення щодо додержання трудового законодавства

Працівникам ДП «Могилів-Подільський райагроліс» надано роз’яснення щодо додержання трудового законодавства

З метою інформування роботодавців  та працівників про найбільш ефективні способи додержання законодавства про працю, моніторингу стану його додержання, у тому числі щодо оформлення трудових відносин, з суб’єктами господарювання Вінниччини регулярно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота.

Так, головний державний інспектор Управління Держпраці у Вінницькій області Л. Онофрійчук надала роз’яснення колективу ДП «Могилів-Подільський райагроліс» щодо додержання трудового законодавства.

Фахівчиня Управління Держпраці наголосила працівникам та посадовим особам підприємства на перевагах офіційного працевлаштування та попередила про ризики, що можливі при неналежному оформленні трудових відносин. Зокрема наголосила на відповідальності, що передбачено у разі порушення трудового законодавства.

Шановні громадяни, щоб не потрапити у пастку до недобросовісного роботодавця, не погоджуйтесь на незадекларовану працю та відразу вимагайте офіційного оформлення трудових відносин, адже захистити себе у разі конфлікту, відмови в оплаті праці  чи незаконного звільнення неоформленим працівникам досить важко, а іноді неможливо!

ПАМ’ЯТАЙТЕ! З моменту підписання трудового договору ви – найманий працівник, який має трудові права й соціальні гарантії!

 

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.