gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Працівникам 19 закладів охорони здоров’я Вінниччини наголошено на вимогах безпеки під час експлуатації кисневого обладнання

Інспекторами Управління Держпраці у Вінницькій області проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота у медичних закладах з метою попередження нещасних випадків під час експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем.

 

Наразі, посадові особи Управління Держпраці відвідали 19 закладів охорони здоров’я Вінницької області та поінформували медичних працівників щодо необхідності додержання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці.

Цього разу фахівці Держпраці відвідали КНП ВОР «Клінічний центр інфекційних хвороб» та КНП «Тульчинська центральна районна лікарня».

Посадовці акцентували увагу медичних працівників на небезпеках, що виникають при роботі з киснем, а також вимогах до підготовки працівників, що виконують роботи з відповідним  обладнанням, що працює під тиском.

2021-12-10

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.