(0432) 67-29-80
Вінницька область

Поважай свою працю і відстоюй свої права!

Поважай свою працю і відстоюй свої права!

З метою підвищення рівня інформованості шукачів роботи у Шаргородському районному центрі зайнятості для 16 безробітних проведено профінформаційний семінар на тему: «Легальна зайнятість», у роботі якого взяла участь головний державний інспектор Управління Держпраці у Вінницькій області Юлія Славінська.

Учасників семінару ознайомили з нормами законодавства про працю, видами зайнятості, наслідками відсутності трудових відносин при працевлаштуванні, що позбавляють працівників захисту від незаконного звільнення, гарантованої виплати заробітної плати не рідше двох разів на місяць, права на щорічну основну відпустку, соціальну відпустку з вагітності та пологів тощо.

Кожний працівник повинен вимагати від роботодавця належного  оформлення трудових відносин. У разі відмови роботодавця, за захистом своїх конституційних прав кожен громадянин має право звернутися до компетентних державних органів – управління Держпраці.

Під час проведення семінару відбулось жваве обговорення проблемних питань в режимі «питання-відповідь». Також кожному з учасників було надано інформаційний буклет під назвою «Поважай свою працю і відстоюй свої права».

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.