gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Посадові особи Управління Держпраці продовжують консультувати внутрішньо переміщених громадян

Посадові особи Управління Держпраці продовжують консультувати внутрішньо переміщених громадян

Фахівці Управління Держпраці щодня надають консультації тимчасово переміщеним громадянам у центрах зайнятості Вінниччини, центрах надання адміністративних послуг тощо. Громадян інформують щодо змін у трудовому законодавстві у період воєнного стану, зокрема пояснюють особливості застосування Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану».

Крім того, фахівці Держпраці розповідають громадянам про те, що потрібно робити аби не потрапити до пастки торгівців людьми. Зокрема, в жодному разі не віддавати нікому свої документи, а також зробити копії важливих документів і надіслати їх на власну електронну пошту. Обов’язково переконатись, що володієте інформацією про те, з ким і куди їдете, а також повідомити рідним докладну інформацію про місце свого перебування.

Отримайте відповіді на ваші запитання щодо законодавства про працю та охорони праці, скориставшись сервісом «Інтерактивний інспектор».

2022-04-26

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.