gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Що варто знати власнику технологічного транспорту для зняття з обліку непридатних до експлуатації механізмів.

Що варто знати власнику технологічного транспорту для  зняття з обліку непридатних до експлуатації механізмів.

Згідно п. 33 Постанови КМУ від 06.01.2010Р. №8 «Порядок відомчої реєстрації та ведення обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів», зняття . Зняття  технологічного  транспортного  засобу  з обліку у зв′язку з  непридатністю до подальшого  використання та його вибракуванням (списанням) здійснюється без технічного  огляду транспортного  засобу. Вибракування (списання) технологічного транспортного засобу, що належить юридичній особі, підтверджується актом на списання (ліквідацію) основних засобів, а фізичній особі – її заявою. При цьому свідоцтво про реєстрацію таких технологічних транспортних засобів здається територіальним органам Держпраці.

Таким чином, згідно п. 34 Постанови КМУ від 06.01.2010р. №8 «Порядок відомчої реєстрації та ведення обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів», зняття непридатного до подальшої експлуатації технологічного транспортного засобу з обліку здійснюється на підставі  письмової заяви власника, до якої додаються:

-         оригінал свідоцтва про реєстрацію технологічного транспортного засобу;

-         акт списання групи основних засобів, форма якого затверджена Наказом Міністерства фінансів України від 13.09.2016 №818.

У раз втрати  свідоцтва про реєстрацію на технологічні транспортні засоби, які непридатні до подальшого використання та вибраковуються (списуються), власник подає до територіального органу Держпраці посвідчені в установленому порядку документи, що підтверджують факт їх втрати.

2021-09-03

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.