(0432) 67-29-80
Вінницька область

Порядком денним робочої наради стали День охорони праці та корупційні ризики

Порядком денним робочої наради стали День охорони праці та корупційні ризики

13 квітня 2018 року перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області  В.А.Боковець провів щотижневу робочу нараду, під час якої було підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.

Насамперед Володимир Боковець акцентував увагу на виконанні кожним працівником затвердженого плану заходів з відзначення 28 квітня Дня охорони праці, який у цьому році проводиться під девізом «Захищене і здорове покоління».

Були розглянуті проблемні питання, що виникають під час здійснення державного нагляду і контролю працівниками Управління. Вперший заступник, зокрема, звернув увагу головних державних інспекторів на основні завдання, які потребують вирішення: зменшення заборгованості із зарплати в області, легалізацію найманої праці, зниження рівня виробничого травматизму, роботу із зверненнями громадян тощо.

Головний спеціаліст з питань протидії корупції Євген Захаров підбив підсумки подання працівниками Управління електронних декларацій, вказав на типові помилки, допущені при їх заповненні.

Він також нагадав присутнім про те, що у разі істотних змін у майновому стані, а саме отримання доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб (на 1 січня 2018 року – 88100 грн.), у термін, що не перевищує 10 календарних днів з моменту отримання такого доходу, необхідно подати повідомлення про суттєві зміни у майновому стані, шляхом заповнення відповідної форми на сайті НАЗК.

Багато уваги було приділено ймовірності умов виникнення корупційних ризиків, наголошено на безумовному дотриманні антикорупційного законодавства щодо обмежень та заборон, застережено від можливих проявів корупційних діянь.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.