(0432) 67-29-80
Вінницька область

Помер на роботі, але внаслідок загального захворювання

Помер на роботі, але внаслідок загального захворювання

8 січня 2019 року у Вінницькому транспортному коледжі робітник з комплексного обслуговування будинків Б., 1942 р.н., о 7:50 прийшов на роботу, скинув верхній одяг та пішов до сушильної кімнати, де о 8:20 його знайшли вже мертвим.

Відповідно до лікарського свідоцтва про смерть Вінницького обласного бюро судово-медичної експертизи, Б. помер від гострої серцево-судинної недостатності, хронічної ішемічної хвороби серця, інфаркту міокарда.

У зв’язку з тим, що смерть Б. настала внаслідок загального захворювання, він пройшов у встановленому порядку медичний огляд, за результатами якого був визнаний придатним для роботи, при цьому факту впливу шкідливих умов праці  не встановлено, на підставі підпункту 6 пункту 16 Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві даний нещасний випадок не визнано таким, що пов’язаний з виробництвом.

Матеріали спеціального розслідування направлено в прокуратуру для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.

Члени комісії зі спеціального розслідування нещасного випадку мали зустріч з дружиною потерпілого, роз’яснили її права відповідно до діючого законодавства.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.