(0432) 67-29-80
Вінницька область

Після робочої наради відбулось профнавчання працівників Управління

8 грудня 2017 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області відбулась щотижнева робоча нарада, після якої завідувач сектору юридичного забезпечення М.М.Савелова провела профнавчання працівників Управління.

Під час наради розглядались поточні робочі питання. Начальник Управління Володимир Марунько підбив підсумки виконаної за тиждень роботи та окреслив завдання на найближчий період.

У рамках Всеукраїнського тижня права завідувач сектору юридичного забезпечення Марина Савелова провела профнавчання працівників Управління. Зокрема, вона звернула увагу, що права людини у сфері праці є основоположними правами людини, що визнані як такі міжнародною та національною спільнотою, що передбачає їх визнання і захист, як основний обов’язок держави.

Право є мертвим, якщо воно не реалізується в житті. Тому необхідні гарантії з боку держави і відповідні механізми для його реалізації, а відтак заходи охорони і захисту від будь-яких проявів порушень. Саме таке завдання і обов’язок Державної служби України з питань праці.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.