(0432) 67-29-80
Вінницька область

Після перевірки знань провели нараду з метою профілактики виробничого травматизму

Після перевірки знань провели нараду з метою профілактики виробничого травматизму

16 липня 2019 року комісія у складі начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці О.Д.Ковеля, головних державних інспекторів відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку М.О.Павличука та відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Р.В.Черниша провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів з охорони праці у посадових осіб органів місцевого самоврядування та навчальних закладів Жмеринського району, які пройшли навчання у Дочірньому підприємстві ТОВ «Синтез-Союз» – «УКК».

Предметом навчання були законодавчі та нормативні акти з питань охорони праці: НПАОП 40.1-1.21-98 Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів. Під час перевірки слухачі виявили належний рівень знань нормативно-правових актів про охорону праці.

З метою профілактики виробничого травматизму, фахівці Держпраці провели нараду із присутніми, під час якої поінформували про стан травматизму в області у 2018 та поточному році, про характерні порушення вимог охорони праці та промислової безпеки, акцентували увагу на причинах і обставинах нещасних випадків на виробництві.

Також було наголошено на необхідності своєчасного проведення навчання та інструктажів з питань охорони праці, наявності та якості інструкцій за професіями та видами робіт, наявності дозволів на проведення робіт та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки, проходження періодичного медичного огляду працівниками, використанні засобів індивідуального захисту тощо.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.