(0432) 67-29-80
Вінницька область

У Піщанці підбили підсумки проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи

У Піщанці підбили підсумки проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи

Головний державний інспектор Управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Дисюк взяв участь у засіданні робочої групи з питань додержання законодавства про працю та легалізації зайнятості населення, на якому підбито підсумки проведення у Піщанському районі інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо дотримання законодавства про працю та легалізації зайнятості населення.

Засідання комісії провів голова райдержадміністрації Олександр Крижанівський. Зокрема, він зазначив, що, на виконання доручення Прем’єр-міністра України, у районі з 27 по 31 січня 2020 року проведена активна інформаційно-роз’яснювальна робота із суб’єктами господарювання у сфері торгівлі, тимчасового розміщування та організації харчування щодо вимог оформлення трудових відносин.

Під час відвідувань суб’єктів господарювання за місцем ведення господарської діяльності, роботодавцям і їх працівникам роз’яснювались негативні наслідки тіньової зайнятості як для них особисто, так і держави в цілому.

За результатами засідання комісії прийнято відповідні рішення щодо подальшої роботи з метою недопущення використання незадекларованої праці.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.