gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Під час робочої наради підвели підсумки інспекційної кампанії за два місяці

3го вересня в Управлінні Держпраці у Вінницькій області відбулась робоча нарада, під час якої підвели підсумки роботи по завершенню двох місяців інспекційної кампанії "Виходь на світло".

    

На Вінниччині впродовж двох місяців активно триває інформаційна компанія з метою подолання незадекларованої праці «Виходь на світло». Інспектори Держпраці постійно інформують працівників підприємств регіону про переваги задекларованої  праці, а також, роботодавців про недоліки, ризики і втрати у випадках, коли трудові відносини з працівниками не оформлені належним чином!

Нагадуємо, що динаміка працевлаштування працівників, а також їх кількість у конкретних роботодавців постійно відстежується ДПС та Держпраці.

Шановні роботодавці, закликаємо вас не чекати на перевірку інспекторів Держпраці, а  вчасно оформляти трудові відносини з найманими працівниками належним чином, аби уникнути відповідальності згідно чинного законодавства!

Пам’ятайте, що незадекларована праця – не гарантує розвиток вашого бізнесу!

Детальніше про незадекларовану працю: https://dsp.gov.ua/podolannia-nelehalnoi-zainiatosti/

 

2021-09-06

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.