(0432) 67-29-80
Вінницька область

Під час робочої наради обговорили результати роботи колегії Держпраці

Під час робочої наради обговорили результати роботи колегії Держпраці

26 жовтня 2018 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області  В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.

Володимир Марунько поінформував колектив про результати роботи колегії Державної служби України з питань праці, у якій він брав участь. Так, під час засідання колегії було розглянуто результати роботи територіальних органів Держпраці в частині легалізації праці, результати роботи в частині здійснення державного контролю щодо своєчасної та у повному обсязі виплати заробітної плати, результати роботи у сфері здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю неповнолітніх та стан роботи органів місцевого самоврядування в частині ефективного здійснення контролю за додержанням законодавства про працю.

Начальник Управління акцентував увагу на необхідності активізації зусиль інспекторів праці щодо легалізації трудових відносин найманих працівників за результатами інспекційних відвідувань та масштабної роз’яснювальної роботи з роботодавцями та найманими працівниками для досягнення високої результативності у вирішенні проблеми незадекларованої праці в області.

Перший заступник начальника Управління В.А.Боковець зосередив увагу на проблемних питаннях, що виникають під час здійснення державного нагляду з питань охорони праці.

Були і традиційні вітання колег, які святкували день народження на цьому тижні.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.