(0432) 67-29-80
Вінницька область

Під час рейду у 25 приватних підприємців порушень не виявлено

Під час рейду у 25 приватних підприємців порушень не виявлено

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області І.А. Круликівський бере активну участь у роботі Козятинської районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення.

Робочою групою здійснено виїзний рейд у Махнівській територіальній громаді. Проведено обстеження 25 приватних підприємців, усі суб’єкти  підприємницької діяльності працювали з оформленням трудових відносин із найманими працівниками.

Проведено роз’яснення щодо оформлення трудових відносин з найманими працівниками з приватними підприємцями та розповсюджені  інформаційні  листи.

Довідково: до складу робочої групи під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації С.В.Прохорова включено керівників та спеціалістів ОДПІ ГУ Міндоходів у Вінницькій області, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду України, міськрайонного центру зайнятості, управління регіонального розвитку райдержадміністрації, фінансового управління райдержадміністрації, Козятинського управління поліції Калинівського відділу поліції.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.