(0432) 67-29-80
Вінницька область

Перший заступник начальника управління Боковець В.А. взяв участь у черговому засіданні спеціальної комісії з вирішення спорів управління ВД ФССУ у Вінницькій області

Перший заступник начальника управління Боковець В.А. взяв участь у черговому засіданні спеціальної комісії з вирішення спорів управління ВД ФССУ у Вінницькій області

25.03.2021 року відбулось чергове засідання спеціальної комісії з питань вирішення спорів при управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області. 

 На засіданні були розглянуті  питання:

  1. Про встановлення відсотка зменшення розміру одноразової допомоги  потерпілому Безсмертному Миколі Васильовичу,  в зв’язку з нещасним випадком на виробництві (ДТП),  що стався 07 червня 2020 року об 17 год. 30  хв. у  ТОВ «ПК «Зоря Поділля».

  2 . Про встановлення відсотка зменшення розміру одноразової допомоги 

потерпілому Романову Ігорю Леонідовичу,  в зв’язку з нещасним випадком на виробництві, що стався 07 жовтня 2020 року об 15 год. 00  хв.  в Приватному акціонерному товаристві  «Барський  машинобудівний завод».

  3 . Про встановлення відсотка зменшення розміру одноразової допомоги 

потерпілому Поліщук Галині Омелянівні ,  в зв’язку з нещасним випадком на виробництві, що стався 02 липня 2020 року об 10 год. 00  хв.  в споживчому товаристві  «Калинівський ринок».

  4. Про оскарження рішення про повернення коштів Фонду та застосування фінансових санкцій до Фірми « Сфера» - Приватне багатопрофільне мале підприємство.

 По першому питанню  дослідивши документи та заслухавши доповідача, комісія вважає за доцільне,  зменшити на 10 % розмір одноразової допомоги, потерпілому Б.,  в зв’язку з нещасним випадком на виробництві, що стався 07 червня 2020 року об 17 год. 30  хв. (ДТП) у  ТОВ «ПК «Зоря Поділля», тому що потерпілий  порушив п. 12.3 « Правил дорожнього руху»  затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 року №1306.

         По другому питанню  дослідивши документи та заслухавши доповідача, комісія вважає за доцільне зменшити на 10 % розмір одноразової допомоги, потерпілому Р,  в зв’язку з нещасним випадком на виробництві, що стався 07 жовтня 2020 року об 15 год. 00  хв.  в Приватному акціонерному товаристві  «Барський  машинобудівний завод», оскільки основною причиною  настання нещасного випадку, є порушення вимог інструкції з охорони праці, який не подбав про особисту безпеку чим порушив вимоги інструкції з охорони праці № 10  пункти; 1.8 –  зобов’язаний дбати про особисту безпеку і здоров’я, а також про особисту безпеку і здоров’я довколишніх під час виконання будь-яких робіт чи перебування на території підприємства, 1.10  - виконувати тільки ту роботу, яку доручив керівник робіт.

     По третьому питанню  дослідивши документи та заслухавши доповідача, комісія вважає за доцільне зменшити на 10 % розмір одноразової допомоги, потерпілій Поліщук Галині Омелянівні, в зв’язку з нещасним випадком на виробництві, що стався 02 липня 2020 року об 10 год.00 хв.  в споживчому товаристві  «Калинівський ринок», оскільки основною причиною настання нещасного випадку є порушення вимог ст.14 «Закону України про охорону праці» від 21.11.2002 № 229-IV

     По четвертому питанню  дослідивши документи та заслухавши доповідача, комісія вважає за доцільне перенести розгляд даного питання на наступне засідання  за відсутності сторони спору від Фірми « Сфера».

       Рішення комісії оформленні протоколом, який буде доведено до зацікавлених сторін.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.