(0432) 67-29-80
Вінницька область

Перевірка: і знову відсутні дозволи...

Перевірка: і знову відсутні дозволи...

Фахівцями відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері та відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у ТОВ «Агробуд» (смт.Оратів).

Головними державними інспекторами виявлено ряд порушень нормативно-правових актів з охорони праці. Зокрема, відсутні дозволи на виконання робіт та експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, допущення до виконання робіт персоналу без навчання та перевірки знань нормативно-правових актів з питань охорони праці.

За результатами перевірки внесено припис щодо усунення порушень у встановлений термін, чотири посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, Готується позов до Вінницького окружного адміністративного суду про виконання робіт та експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.