(0432) 67-29-80
Вінницька область

Перевірили знання з питань охорони праці

Перевірили знання з питань охорони праці

Комісія під головуванням начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Олега Ковеля, у складі заступника начальника відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Олександра Морквишена та головного державного інспектора відділу нагляду в АПК та СКС Віктора Лісевича провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів з охорони праці інженерно-технічних працівників суб′єктів господарювання м. Вінниці та області, які пройшли навчання у ДП ТОВ «Синтез –Союз» «УКК».

Перевірка проводилась зі знання НПАОП 40.1-1.21-98 Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів; НПАОП 0.00-1.75-15 Правила охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт; НПАОП 0.00-1.83-18 ПОП під час експлуатації навантажувачів та НПАОП 0.00-1.81-18 «ПОП під час експлуатації  обладнання, що працює під тиском».

Фахівці Держпраці також провели з присутніми нараду, у ході якої наголосили на необхідності своєчасного проведення навчання та інструктажів з питань охорони праці, наявності та якості інструкцій за професіями та видами робіт, наявності дозволів на проведення робіт та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки.

Окрему увагу приділено дотриманню інструкцій з охорони праці щодо безпечного виконання робіт підвищеної небезпеки – в електроустановках, на висоті, вантажно-розвантажувальних, безпечної експлуатації парових та водогрійних котлів, систем газопостачання, вантажопідіймальних кранів і підіймальних пристроїв.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.