(0432) 67-29-80
Вінницька область

Перевірили знання з питань охорони праці

Перевірили знання з питань охорони праці

Комісія у складі начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Олега Ковеля (голова), заступника начальника відділу Олександра Куцика та головного державного інспектора відділу нагляду на виробництві та на об’єктах підвищеної небезпеки Костянтина Ковальова провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці працівників ПрАТ «Зернопродукт МХП», ТОВ «Аграна Фрут Лука», ТОВ «Барлінек Інвест», ТОВ «Амбар+» та ін. підприємств, які пройшли навчання у ТОВ «НЦ «МІОН».

Перед перевіркою знань фахівці Держпраці провели нараду, у ході якої було наголошено на чіткому дотриманні вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів про охорону праці та з безпечного виконання будь-яких робіт, особливо з підвищеною небезпекою, для зниження ризиків виникнення аварійних ситуацій і аварій, а також профілактики виробничого травматизму.

Предметом навчання були законодавство України з питань охорони праці та 11 нормативно-правових актів, які врегульовують безпечне проведення робіт та експлуатацію обладнання.

Під час перевірки інженерно-технічні працівники та посадові особи виявили належний рівень знань нормативно-правових актів про охорону праці.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.