(0432) 67-29-80
Вінницька область

Перевірили знання НПАОП у цукровиків

Комісія під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковця, у складі головних державних інспекторів відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті С.К.Смельцера та М.О.Павличука, провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці інженерно-технічних працівників Філії «Жданівський завод» ТОВ «Цукорагропром» (с. Війтівці Хмільницького району).

Фахівці Держпраці провели нараду, у ході якої наголосили на необхідності своєчасного проведення навчання та інструктажів з питань охорони праці, наявності та якості інструкцій за професіями та видами робіт, наявності дозволів на проведення робіт та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки, підготовці кадрів тощо.

Окрему увагу приділено дотриманню інструкцій з охорони праці щодо безпечного виконання робіт підвищеної небезпеки,в електроустановках, на висоті, вантажо-розвантажувальних, безпечної експлуатації парових та водогрійних котлів, систем газопостачання, вантажопідіймальних кранів і підіймальних пристроїв.

Було наголошено на необхідності проходження періодичного медичного огляду працівниками, використанні засобів індивідуального захисту, здійсненні постійного контролю за дотриманням трудової та виробничої дисципліни серед працюючих.

Під час перевірки працівники підприємства виявили належний рівень знань Правил охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.