gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Перевірено знання з охорони праці у працівників, які зайняті на роботах з підвищеною небезпекою

Перевірено знання з охорони праці у працівників, які зайняті на роботах з підвищеною небезпекою

Комісія під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А. Боковця, провела перевірку знань нормативно-правових актів з питань охорони праці працівників та посадових осіб Філії «МХП Логістика» ПрАТ «МХП».

Під час заходу, фахівці Держпраці наголосили на необхідності своєчасного проведення навчання та інструктажів з питань охорони праці, наявності та якості інструкцій за професіями та видами робіт, наявності дозволів на проведення робіт та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки, підготовці кадрів тощо. Також проаналізовано матеріали розслідувань нещасних випадків та доведено причини і обставини їх настання.

Зокрема, наголошено на необхідності проходження періодичного медичного огляду працівниками, на використанні працівниками засобів індивідуального захисту, здійсненні постійного контролю за дотриманням трудової та виробничої дисципліни серед працівників.

Окрему увагу зосереджено на дотриманні інструкцій з охорони праці щодо безпечного використання робіт підвищеної небезпеки, в електроустановках, на висоті, вантажно-розвантажувальних робіт тощо.

2022-04-22

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.