(0432) 67-29-80
Вінницька область

Перевірено знання з охорони праці працівників КП «Аеропорт Вінниця»

Перевірено знання з охорони праці працівників КП «Аеропорт Вінниця»

Комісія під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковця провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці інженерно-технічних працівників та посадових осіб КП «Аеропорт Вінниця».

Фахівці Держпраці провели нараду, у ході якої наголосили на необхідності своєчасного проведення навчання та інструктажів з питань охорони праці, наявності та якості інструкцій за професіями та видами робіт, наявності дозволів на проведення робіт та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки, підготовці кадрів тощо.

Окрему увагу приділено дотриманню інструкцій з охорони праці щодо безпечного виконання робіт підвищеної небезпеки, в електроустановках, на висоті, вантажо-розвантажувальних, безпеки праці під час обслуговування спецтранспорту та засобів механізації в аеропортах цивільної авіації.

Було наголошено на необхідності проходження періодичного медичного огляду працівниками, використанні засобів індивідуального захисту, здійсненні постійного контролю за дотриманням трудової та виробничої дисципліни серед працюючих.

Під час перевірки працівники підприємства виявили належний рівень знань з питань охорони праці та промислової безпеки.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.