(0432) 67-29-80
Вінницька область

Перед перевіркою знань провели превентивний захід

Перед перевіркою знань провели превентивний захід

Комісія під головуванням начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Олега Ковеля, у складі заступника начальника відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Олександра Морквишена, головного державного інспектора відділу нагляду на виробництві та об’єктах підвищеної небезпеки Костянтина Ковальова провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників, які пройшли відповідне навчання у ФОП Рудь М.М. Учбово-виробничий комбінат «Сигнал».

Перед початком перевірки з присутніми провели нараду, у ході якої поінформували про стан виробничого травматизму в області, наголосили на необхідності своєчасного проведення навчання та інструктажів з питань охорони праці, наявності та якості інструкцій за професіями та видами робіт, наявності дозволів на проведення робіт та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки.

Окремо звернули увагу на питання легалізації праці. Зокрема, щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин та щодо найбільш ефективних способів дотримання законодавства про працю.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.