(0432) 67-29-80
Вінницька область

Перед перевіркою знань провели нараду до Дня охорони праці

Перед перевіркою знань провели нараду до Дня охорони праці

Комісія під головуванням начальника відділу відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Н.А.Мазур, у складі заступників начальників відділів нагляду в машинобудуванні та енергетиці О.П.Куцика та нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку О.В.Морквишена провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ряду підприємств, установ та організацій м. Вінниця, які пройшли навчання у ФОП Рудь М.М. Учбово-виробничий комбінат «Сигнал».

Перед перевіркою знань фахівці Держпраці провели нараду, у ході якої присутніх ознайомили із зверненням Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2019 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні, який, за ініціативи Міжнародної організації праці, пройде під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». Разом з міжнародною спільнотою Україна визнає, що здорові та безпечні умови праці – це стратегічне завдання, яке стоїть перед державою і бізнесом.

Навчання проводилось включало знання законодавства України з питань охорони праці та ще 12 нормативно-правових актів з охорони праці.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.