(0432) 67-29-80
Вінницька область

Особистий прийом Голови Держпраці

Особистий прийом Голови Держпраці

Звернення громадян щодо неправомірного звільнення, зняття мораторію на перевірки в зоні проведення АТО та роз’яснення процедури отримання дозволів.

Колишній працівник УНДІ «Ресурс» звернувся до Голови Держпраці Романа Чернеги на особистому прийомі громадян 02 серпня 2017 року щодо свого звільнення з роботи, яке він вважає неправомірним. Заявник пояснив ситуацію із скороченням штату підприємства і повідомив, що перевірка інспектора Держпраці за його скаргою не підтвердила неправомірність звільнення.

Голова Держпраці, ознайомившись з низкою документів, дав доручення Головному управлінню Держпраці у Київській області провести повторну перевірку даного питання за участі заявника.

Заступник виконавчого директора Федерації металургів України в розмові з очільником Держпраці порушив питання зняття мораторію на перевірки у зоні проведення АТО. Його цікавили причини прийняття такого рішення і хто був ініціатором.

Роман Чернега поінформував, що з ініціативою зняття мораторію на перевірки виступили цивільно-військові адміністрації, а серед головних причин такого кроку назвав численні скарги громадян на порушення їх трудових прав та збільшення заборгованості із заробітної плати.

Співрозмовник також запропонував взаємодію із службою в питанні розробки нових професійних стандартів, над якими сьогодні працюють галузеві підрозділи Федерації.

Головний інженер Кордюмівського заводу кислотно-тривких виробів, що розташований в зоні проведення АТО, звернувся до Голови Держпраці за роз’ясненням щодо отримання нового дозволу на гірничий відвід.

Голова Держпраці пояснив, як в даній ситуації можна якнайшвидше отримати дозвіл відповідно до законодавства.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.