(0432) 67-29-80
Вінницька область

Оприлюднено для обговорення вимоги безпеки атракціонної техніки

Оприлюднено для обговорення вимоги безпеки атракціонної техніки

Державною службою України з питань праці оприлюднено проєкт наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про затвердження Мінімальних вимог щодо безпеки та здоров’я на роботі під час експлуатації атракціонної техніки».

Проєкт наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про затвердження Мінімальних вимог щодо безпеки та здоров’я на роботі під час експлуатації атракціонної техніки» (далі – проєкт акта) підготовлений з метою правового регулювання та визначення вимог охорони праці на робочих місцях у суб’єктів господарювання незалежно від форм власності та організаційно-правових форм, що займаються монтажем, демонтажем, експлуатацією (використання за призначенням, технічне обслуговування, ремонт), модифікацією (реконструкція чи модернізація), перевіркою технічного стану (технічний огляд, експертне обстеження) атракціонів шляхом затвердження Мінімальних вимог щодо безпеки та здоров’я на роботі під час експлуатації атракціонної техніки.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проєкту акта приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення за наступною адресою:

Державна служба України з питань праці, 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14; e-mail: dsp@dsp.gov.ua; тел.: (044) 289-40-74.

Проєкт акта оприлюднений шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Держпраці: www. dsp.gov.ua (розділ «Діяльність» → підрозділ «Регуляторна діяльність», розділ «Громадянам» → підрозділ «Консультації з громадськістю»).

Наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

Мінімальні вимоги 

Пояснювальна записка

Аналіз регуляторного впливу

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.