(0432) 67-29-80
Вінницька область

Оприлюднено для обговорення проект наказу Мінекономіки

Оприлюднено для обговорення проект наказу Мінекономіки

Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про затвердження Мінімальних вимог щодо безпеки та здоров’я на роботі в металургійній промисловості».

Проект наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про затвердження Мінімальних вимог щодо безпеки та здоров’я на роботі в металургійній промисловості» (далі – проект акта) підготовлений з метою правового регулювання та підвищення рівня безпеки  та захисту здоров’я праці під час виконання робіт в металургійній промисловості і приведення їх у відповідність до чинного законодавства України про охорону праці та сучасним досягненням науки і техніки у сфері охорони праці та відповідних галузях економічної діяльності шляхом затвердження Мінімальних вимог щодо безпеки та здоров’я на роботі в металургійній промисловості.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту акта приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення за наступною адресою:

Державна служба України з питань праці, 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14; e-mail: dsp@dsp.gov.ua; факс/тел.: (044) 279-05-52.

Проект акта оприлюднений шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Держпраці: www. dsp.gov.ua (розділ «Діяльність» → підрозділ «Регуляторна діяльність», розділ «Громадянам» → підрозділ «Консультації з громадськістю»).

Аналіз регуляторного впливу

Наказ  Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

Мінімальні вимоги 

Пояснювальна записка

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.