gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

В операторів котелень освітніх закладів Вінниччини перевіряли знання з охорони праці

В операторів котелень освітніх закладів Вінниччини перевіряли знання з охорони праці

Комісія  Управління Держпраці у Вінницькій області під головуванням  начальника відділу Анатолія Ткачука  перевірила знання нормативно-правових актів з охорони праці  в операторів котелень та інженерно-технічних працівників  освітніх закладів  Вінниччини. Захід відбувався на  базі навчально-виробничого комплексу Синтез-Союз м. Чернівці.

Підготовка до цьогорічної зими має бути ретельною,  а виробничий травматизм мінімальний, тому фахівці управління під час перевірки знань   надали  технічні консультації з приводу  дотримання правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів (вимоги з електробезпеки), про утримання та безпечну експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки (опалювальних котлів продуктивністю понад 1 мВт), тощо.

Розповіли і про спрощену процедуру отримання дозвільних документів під час воєнного стану та нагадали, що наразі надважливо не ігнорувати сигнал повітряної тривоги, бо це може призвести до нещасних випадків на виробництві.

Детальніше про трудові відносини під час воєнного стану – https://cutt.ly/LZYgbeT та можливості порталу Держпраці: https://pratsia.in.ua

2022-10-28

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.