(0432) 67-29-80
Вінницька область

Окрему увагу приділили безпечному виконанню робіт на висоті

 Окрему увагу приділили безпечному виконанню робіт на висоті

Головний державний інспектор відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області С.П.Рудюк провів нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ НПФ «Планета-М» щодо дотримання нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму.

Фахівець Держпраці наголосив на забезпеченні дотримання посадовими особами та працівниками вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці. До учасників заходу доведено аналіз нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом. Зазначено основні профілактичні заходи щодо запобігання травматизму – це безпечність технологічних процесів і обладнання, утримання приміщень, обладнання та утримання засобів захисту в належному стані, організація виконання робіт відповідно до вимог безпеки.

Окрему увагу було приділено дотриманню правил безпеки під час виконання робіт на висоті. Адже за 10 місяців 2018 року в Україні під час виконання робіт на висоті травмовано 194 працівники, з них – 77 смертельно. Зокрема, у галузі машинобудування та металургійній промисловості – 29 випадків, у тому числі 11 смертельно травмованих працівників.

Також було наголошено на необхідності посилення контролю за організацією та проведенням медичних оглядів працівників певних категорій, забезпеченні відповідно до норм видачу спецодягу, засобів індивідуального захисту, мийних та знешкоджуючих засобів для працівників.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.