(0432) 67-29-80
Вінницька область

Окремо зупинились на дотриманні вимог безпеки під час переробки зерна

Окремо зупинились на дотриманні вимог безпеки під час переробки зерна

Відділом нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області завершено планові перевірки СТОВ «Колос» та СТОВ «Ульянівське» (с.Капустяни Тростянецького району) щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

Головні державні інспектори відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері виявили ряд порушень вимог законодавства з охорони праці в обох суб’єктів господарювання. Зокрема, відсутні дозволи на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки, відсутні декларації на виконання робіт підвищеної небезпеки, не проведено навчання і перевірка знань з питань охорони праці інженерно-технічних працівників та працівників, зайнятих на роботах з підвищеною небезпекою.

Виявлено також технічні порушення щодо експлуатації обладнання для післязбиральної доробки зерна – відсутні огородження на пасових та ланцюгових передачах.

Внесено приписи для усунення порушень у встановлений термін. У СТОВ «Колос» притягнуто до адміністративної відповідальності двох посадових осіб, у СТОВ «Ульянівське» – одну.

За результатами перевірок проведено наради для підведення підсумків, під час яких детально проаналізовано виявлені порушення та надано консультації щодо їх усунення та недопущення у подальшому. Окремо фахівці Держпраці зупинились на дотриманні вимог безпеки під час перероби зерна

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.