(0432) 67-29-80
Вінницька область

Оголошено штормове попередження - два дні будуть хуртовини

Оголошено штормове попередження - два дні будуть хуртовини

8-9 лютого внаслідок впливу активного циклону очікуються складні погодні умови.

Вдень 8 лютого в Одеській, Миколаївській, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській області сильний дощ та мокрий сніг, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу. Посилення вітру до 15-20 м/с.

Протягом 9 лютого в Івано-Франківській, Чернівецькій, Хмельницькій, Вінницькій, Житомирській, Черкаській, місцями Київській та Чернігівській областях сильний сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, хуртовини (приріст снігового покриву на 10-20 см), на дорогах ожеледиця. В Кіровоградській, Полтавській, Дніпропетровській, Харківській області сильний дощ та мокрий сніг, місцями ожеледь і налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Уночі на Лівобережжі посилення вітру до 15-20 м/с.

Сильні опади та пориви вітру можуть призвести до порушення та припинення руху транспорту  на  окремих  ділянках  доріг і вулиць, роботи електричних мереж, комунального господарства.

Тому, враховуючи метеорологічну обстановку та задля уникнення травмування, Управління Держпраці у Вінницькій області пропонує керівникам підприємств та організацій утриматись від направлення у відрядження працівників без нагальної на те потреби.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.