(0432) 67-29-80
Вінницька область

В області продовжується інформаційно- роз’яснювальна робота з питань трудового законодавства

В області продовжується інформаційно- роз’яснювальна робота з питань трудового законодавства

20-21 вересня 2018 року у Козятині, Тульчині та Немирові фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-наради з проблемних питань щодо додержання трудових відносин, вимог законодавчих та нормативно правових актів з охорони праці та промислової безпеки, гігієни праці, атестації робочих місць, державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції.

У роботі нарад взяли участь посадові особи райдержадміністрацій,  управлінь соціального захисту населення,  керівники, економісти, бухгалтери, інженери з охорони праці, голови профспілкових комітетів підприємств, установ, організацій районів, фізичні особи-підприємці.

Управління Держпраці представляли заступник начальника відділу з питань експертизи умов праці Ганна Макаренко та головний державний інспектор Вадим Лемець, головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Віктор Короленко та Ігор Круликівський, лікарі відділу з питань гігієни праці Анжела Ліщун та Олександр Наавгуст, головний державний інспектор відділу інспекційної діяльності, організаційно-аналітичного забезпечення, експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Світлана Яропуд.

У ході семінар-нарад фахівці Держпраці висвітлили питання:

  • реалізації ст. 259 Кодексу законів про працю України, ст. 34 «Про місцеве самоврядування в Україні», здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю відповідно вимог Постанови КМУ від 26.04.2017 р. № 295. Легалізація трудової діяльності»;
  • вимоги щодо санітарно-гігієнічних норм і правил на підприємствах;
  • порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці;
  • про додержання  вимог Закону України від 02.12.2010 року «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.