(0432) 67-29-80
Вінницька область

Обережно! У негоду зростає ризик травмування!

Обережно! У негоду зростає ризик травмування!

У зв’язку із снігопадом та нестабільною температурою виникло чимало небезпек, що загрожують здоров’ю та життю людини. Управління Держпраці у Вінницькій області звертає вашу увагу на наявність значних обсягів снігу та льоду на дахах будинків. Не проходьте ближче, ніж за 3-5 метрів від стін будинків, на дахах яких можливе скупчення снігу!

Будьте уважними на вулицях і дорогах! Для уникнення ризику створення надзвичайних подій варто утриматися від поїздок на власних автомобілях на далекі відстані. Керування автомобілем у таку погоду вимагає від водіїв особливої пильності та неухильного дотримання всіх правил дорожнього руху.

У результаті цих стихійних явищ мали місце обривання або провисання проводів повітряних ліній електропередач. Обірваний або провисаючий провід під напругою становить смертельну небезпеку. Тому слід дотримуватись таких правил безпеки:

  • не намагайтеся підняти провід, прибрати його з дороги, він може бути під напругою, а це смертельно небезпечно. А якщо це проводи високої напруги, то небезпека поширюється і на земляну ділянку навколо проводу. До обірваних  проводів  не можна наближатися на відстань менше 8 метрів;
  • виявивши обірваний або провисаючий провід повітряних ліній,  слід організувати охорону місця пошкодження, попередити всіх  про небезпеку і негайно сповістити черговому інженеру електромереж або ж за єдиним телефоном служби порятунку 112;
  • необхідно зупинити рух транспорту через обірваний провід.

Суворо дотримуйтесь цих правил і вимагайте дотримування від інших!

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.