(0432) 67-29-80
Вінницька область

Нещасний випадок не пов’язаний з виробництвом

Нещасний випадок не пов’язаний з виробництвом

24 листопада 2017 року слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування М., 1990 р.н., приїхав на власному автомобілі на роботу у Шаргородську дільницю Жмеринського відділення ПАТ «Вінницягаз». Прямуючи до адміністративної будівлі, о 8:17, він несподівано знепритомнів і впав. Бригадою швидкої медичної допомоги М. доставили у приймальне відділення Шаргородської ЦРЛ, де він помер.

Згідно з лікарським свідоцтвом про смерть, виданим Шаргородським міжрайонним відділенням Вінницького обласного бюро судмедекспертизи, причиною смерті М. стала гостра серцево-судинна недостатність, гостра ішемічна хвороба серця.

У зв’язку з тим, що смерть М. настала внаслідок загального захворювання, потерпілий пройшов медогляд в установленому порядку і був визнаний придатним до роботи, небезпечні та шкідливі фактори та фактори важкості праці не перевищують допустимі рівні, даний нещасний випадок не визнано таким, що пов’язаний з виробництвом.

Матеріали спеціального розслідування направлено в прокуратуру для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.

Члени комісії зі спеціального розслідування нещасного випадку мали зустріч із дружиною потерпілого, роз’яснили її права відповідно до діючого законодавства.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.